Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Image
gl: Imaxe

en: View
gl: Ver

en: Text
gl: Texto

en: Table
gl: Táboa

en: Features
gl: Funcionalidades
