Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: View
gu: જુઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: Table
gu: કોષ્ટક
