Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Image
hi: चित्र

en: View
hi: देखें

en: Text
hi: लेख

en: Table
hi: तालिका
