Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Image
hr: Slika

en: View
hr: Pregled

en: Text
hr: Tekst

en: Table
hr: Tablica

en: Features
hr: Značajke
