Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Image
hu: Kép

en: View
hu: Megtekintés

en: Text
hu: Szöveg

en: Table
hu: Táblázat

en: Features
hu: Jellemzők
