Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Image
hy: Նկար

en: View
hy: Դիտել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Table
hy: Աղյուսակ
