Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Image
is: Mynd

en: View
is: Skoða

en: Text
is: Texti

en: Table
is: Tafla
