Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Image
ja: 画像

en: View
ja: ビュー

en: Text
ja: テキスト

en: Table
ja: テーブル

en: Features
ja: フィーチャー
