Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Image
jv: Gambar

en: View
jv: Tampilan

en: Text
jv: Teks

en: Table
jv: Tabel
