Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Image
ka: სურათი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Table
ka: ცხრილი
