Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Image
kk: Сурет

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Table
kk: Кесте
