Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: View
km: មើល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Table
km: តារាង
