Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ
