Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Image
ku: وێنە

en: View
ku: پیشاندان

en: Text
ku: دەق

en: Table
ku: خشتە
