Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Image
lv: Attēls

en: View
lv: Skatīt

en: Text
lv: Teksts

en: Table
lv: Tabula
