Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: View
mr: बघा

en: Text
mr: अक्षर
