Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Table
my: ဇယား
