Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Image
nl: Afbeelding

en: View
nl: Weergeven

en: Text
nl: Tekst

en: Table
nl: Tabel
