Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Image
nn: Bilete

en: View
nn: Sjå på

en: Table
nn: Tabell
