Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Image
ps: انځور

en: View
ps: ليد

en: Text
ps: متن

en: Table
ps: لښتيال
