Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Image
pt: Imagem

en: View
pt: Mostrar

en: Text
pt: Texto

en: Table
pt: Tabela
