Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Image
ro: Imagine

en: View
ro: Afişează

en: Table
ro: Tabel

en: Features
ro: Caracteristici
