Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Image
ru: Изображение

en: View
ru: Просмотр

en: Text
ru: Текст

en: Table
ru: Таблица

en: Features
ru: Особенности
