Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Image
se: Govva

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta
