Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Image
sl: Slika

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: Table
sl: Tabela
