Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Image
sv: Bild

en: View
sv: Visa

en: Table
sv: Tabell

en: Features
sv: Funktioner
