Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Image
ta: படம்

en: View
ta: பார்

en: Text
ta: உரை

en: Table
ta: அட்டவணை
