Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Image
tr: Resim

en: View
tr: Görüntüle

en: Text
tr: Metin

en: Table
tr: Tablo

en: Features
tr: Özellikler
