Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Image
ug: سۈرەت

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Text
ug: تېكىست

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى
