Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Image
uk: Зображення

en: View
uk: Перегляд

en: Text
uk: Текст

en: Table
uk: Таблиця

en: Features
uk: Властивості
