Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Image
vi: Ảnh

en: View
vi: Xem

en: Text
vi: Văn bản

en: Table
vi: Bảng

en: Features
vi: Tính năng
