Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: View
am: ትይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Table
am: ሰንጠረዥ
