Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Image
az: Şəkil

en: View
az: Görünüş

en: Text
az: Mətn

en: Table
az: Cədvəl
