Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Image
bs: Slika

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: Table
bs: Tabela
