Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Image
es: Imagen

en: View
es: Ver

en: Text
es: Texto

en: Table
es: Tabla

en: Features
es: Características
