Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Image
he: תמונה

en: View
he: צפיה

en: Text
he: טקסט

en: Table
he: טבלה

en: Features
he: פיצ'רים
