Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Image
id: Gambar

en: View
id: Lihat

en: Text
id: Teks

en: Table
id: Tabel

en: Features
id: Fitur
