Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Image
it: Immagine

en: View
it: Visualizza

en: Text
it: Testo

en: Table
it: Tabella

en: Features
it: Funzionalità
