Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Image
lt: Nuotrauka

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: Table
lt: Lentelė

en: Features
lt: Savybės
