Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Image
ml: ചിത്രം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
