Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Image
mn: Зураг

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Table
mn: Хүснэгт
