Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Image
oc: Imatge

en: View
oc: Veire

en: Text
oc: Tèxte

en: Table
oc: Tablèu

en: Features
oc: Foncionalitats
