Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Image
pl: Obraz

en: View
pl: Widok

en: Text
pl: Tekst

en: Table
pl: Tabela

en: Features
pl: Funkcjonalności
