Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Image
sk: Obrázok

en: View
sk: Zobraziť

en: Table
sk: Tabuľka

en: Features
sk: Vlastnosti
