Wysiwyg Fields demonstration (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Image
te: బొమ్మ

en: View
te: చూడు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Table
te: పట్టిక

en: Features
te: విశేషాలు
