Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Enabled
fr: Activé

en: Download
fr: Téléchargement

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Do nothing
fr: Ne rien faire

en: Exclude these files
fr: Exclure ces fichiers

en: FTP settings
fr: Paramètres FTP

en: Select Content Type
fr: Sélectionner un Type de Contenu

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fr: Attention : ne l'attribuer qu'à des rôles de confiance ; cette permission touche à la sécurité.
