Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Download
hu: Letölt

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Do nothing
hu: Ne történjen semmi

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hu: Figyelmeztetés: Ezt csak a megbízható szerepköröknek szabad megadni, mert biztonsági következményekkel jár.
