Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Enabled
sr: Укључено

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања
