Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు
