Wget Static - Generate HTML and Save To FTP / Webdav (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Download
uk: Завантаження

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Exclude these files
uk: Вилучити ці файли

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
uk: Увага: Надавати тільки довіреним ролям; це повноваження пов’язане з безпекою.

en: auto
uk: автоматичний

en: Redirect to page
uk: Переспрямовувати на сторінку
